אושרת הלוהטת

קוראים לי אושרת, ובאתי לספר על דודתי. היא נערת ליווי שמספקת שירותי ליווי במספר דירות דיסקרטיות בתל אביב. דירות דיסקרטיות בתל אביב להשכרה לטווח קצר מציעות למספר הולך וגדל של אנשים את הצ'אנס ליהנות מאורח חיים יותר דיסקרטי. בין אם נוסעים לעסקים ובין אם מגיעים להנאה, השכרות גמישות אלו של אותן דירות דיסקרטיות בתל אביב מספקות היתכנות נהדרת של הנוחות של דירות דיסקרטיות בתל אביב מאובזרות ללא ק' באתר של שפע נערות ליווי למי שתר אחרי התחייבות או הוצאות ארוכות טווח. והסיפור הוא כדלקמן —

ג'יליאן גרהאם יצאה מהמקלחת, הורידה את כובע המקלחת שלה ומרחה קרם ריחני אפרסק על גופה הרטוב מכפות רגליה ועד לצווארה. אחר כך היא לקחה מגבת וניגבה את העיבוי מהמראה שלה באורך מלא וסקרה את עצמה. היא קלטה את עורה החום הכהה; מסגרתה הגבוהה והרזה ורגליה הארוכות והסקסיות; ישבנה ההדוק והעגול ובטנה השטוחה; והשדיים הרכים והבשלים שלה. היא הסתובבה הצידה והתפלאה איך ישבנה המתוח בלט החוצה – קת בועה קטנה ומדהימה. היא הסתובבה שוב ובחנה את המבט האחורי מעבר לכתפה. הגב שלה היה חלק ומצטמצם למותניים זעירים שהתרחבו לתוך התחת העגול והירכיים הסקסיות, שהובילו לשוקיים מושלמים – עם רק שמץ של שריר מפותל מהאימונים הקבועים שלה – לפני שהצטמצמו לקרסוליים דקים וחטובים.

היא השלימה את המעגל שלה על ידי הסתובבות חזרה אל עצמה שוב. היא חפנתה את שדיה בידיה. הם היו רכים וטבעיים עם אאוראולים ופטמות כהות, כוס C מושלמת. היא העבירה את אצבעותיה על פטמותיה הכהות לפני שצבטה וגלגלה אותן בין האגודלים והאצבעות עד שהן התחזקו. היא עצמה את עיניה ומשכה את פטמותיה המתוחות, נהנתה מהנאתה. מתוך דחף היא התיזה חלק נדיב מקרם האפרסק לידיה ושפשפה אותו בין לחייה התחת. הקרם הרגיש קריר וחלקלק כשהחליקה אותו על פי הטבעת שלה. ואז היא הכניסה לאט את אצבעה האמצעית לתוך פקעת הוורד שלה. היא ספגה חוקן לפני המקלחת והייתה נקייה לחלוטין. האצבע האמצעית שלה הרגישה כל כך טוב עד שבמהרה הוסיפה אצבע שנייה, מרוצה מהאופן שבו הטבעת האנאלית שלה החזיקה את אצבעותיה בפנים. היא החליקה לאט את אצבעותיה פנימה והחוצה, מצחצחת אותן בנקודה המיוחדת שלה, משמחת את עצמה. מוטב לשמור את זה ללקוח, חשבה והסירה את אצבעותיה בחוסר רצון.

היא פקחה את עיניה והביטה בין ירכיה וראתה את הראיות ששיקרו את השלמות האישה שלה. בין ירכיה היה דקירה שלה, שאפילו במצבה המגורה – היה מאוד מאוד קטן. אורכו לא היה יותר משני סנטימטרים והכדורים הקטנטנים שלה – שהצטמקו והתכווצו על ידי שנים של טיפול הורמונלי נשי – היו בגודל של ענבים. היא ידעה שהסרת איברי המין שלה תהיה השלב האחרון בהפיכתה לנשיות שלמה, אבל היא הרגישה אמביוולנטית לגבי הקליטה שלה – כפי שהיא התייחסה אליה – אבל רבים מלקוחותיה אהבו את זה. למרות הגודל הקטן של איברי המין שלה, הם עדיין גרמו לה הנאה והיא לא ששה לבצע שינויים כלשהם עדיין. היה לה כסף לשלם עבור הניתוח, אבל היא לא הצליחה להביא את עצמה להתחייבות הסופית הזו. אולי אם היא אי פעם תמצא את הגבר הנכון להתיישב איתו, והוא רוצה שיהיה לה נרתיק, היא תזמן את הניתוח. בינתיים, היא נהנתה מחייה כמלווה טרנסקסואלית יפהפייה, בתשלום גבוה עד תום, בהרגשה שיש לה את הטוב מכל העולמות האפשריים.

היא נכנסה לחדר השינה שלה כדי להשלים את ההכנות שלה לערב. היא צבעה את ציפורני האצבע והבוהן שלה באדום כל כך כהה שצבעו היה כמעט בורדו. כשהלק היה יבש, היא הניחה מעט בושם צרפתי יקר מאחורי כל אוזן וקצת מעל המחשוף המפואר שלה. לאחר מכן היא שמה שפתון שהתאים ללק שלה. לבסוף, היא התיישבה מול המראה המוארת שלה והניחה מעט צללית נחושת כדי להדגיש את עיניה. היא סקרה את פניה והיתה מרוצה. היו לה פנים בצורת אליפסה עם שפתיים מלאות וחושניות; אף פאג הפוך מעט; עצמות לחיים גבוהות מדהימות; ועיניים עמוקות חומות שוקולד עם ריסים ארוכים באופן טבעי. שערה – חתוך בוב לקיץ – היה רך וישר. היא שמרה על שיערה בצבע נחושת עשיר שהשלים והדגיש את גוון עורה הכהה. ג'יליאן הייתה יפה באופן טבעי ולא הייתה צריכה להזהיב את השושן, אז הפילוסופיה שלה כלפי האיפור הייתה "פחות זה יותר". ג'יליאן חייכה לבבואתה והתעוררה להתלבש עבור הלקוחה שלה…