דניאל הלוהטת- חלק א

הי לכם,

זהו סיפורה של דניאל, נערת ליווי שמארחת גברברים בכמה מאותן דירות דיסקרטיות. דירות דיסקרטיות מציעות חוויה של מגורים ייחודית אשר עונה על כל הצרכים שלי. מדירות סטודיו ועד פנטהאוז יוקרתי, יש משהו לכולם. לא משנה איזה סוג חלל מבוקש, בכל עיר יש אפשרויות של דירות דיסקרטיות. עם שירותים מודרניים, פריסות מרווחות ומיקומים מצוינים, דירות דיסקרטיות  מספקות חווית מגורים בלי כל תחרות. ולעיל סיפורי –

דניאל יושבת לצד מארק על ספת העור הרכה, לבושה בלבוש סאטן כחול פודרה. היא מניחה את ידה השמאלית על ירכו.

"אתה נראה יפייפה." אומר מארק כשהוא מעביר את אצבעותיו בשערה החום המשיי. "שתה קצת יין. זה יוריד את הקצה."

דניאלה מושיטה יד אל היין שלה, וכשהיא רוכנת כדי לאסוף את הכוס שלה, אצבעותיו של מארק רצות במורד גבה הקטן. דניאל מציץ לעברי ומקבל צמרמורת כשמארק מלטף את גבה בקצות אצבעותיו.

"הו, זה מרגיש טוב," היא אמרה כשחזרה למקומה על הספה.

מארק מנשק אותה על לחייה. "תגיד לי מה אתה רוצה הלילה."

"זה," בעוד דניאל מניחה את ידה בחיקו של מארק. "אני רוצה את זה הלילה."

מארק מטה את ראשו לאחור כשדניאל ממשיכה לשפשף אותו.

"מרגיש טוב?" היא שואלת.

"אה כן. מרגיש ממש טוב," הוא ממלמל ומושך את דניאל קרוב.

הוא מנשק אותה על שפתיה ואני מקבל צמרמורת נוספת. זה כל כך מרגש לראות את דניאלה מקבלת את הלשון של גבר אחר, פניה מלאות תשוקה. אני חייבת להודות שאני מרגישה קורטוב של קנאה, אבל התחושה הזו מפנה את מקומה במהירות להתרגשות כשדניאל פותחת את החולצה של מארק. במיומנות היא פותחת כל כפתור וכשהיא מגיעה למותניו, דניאלה פותחת את החגורה של מארק. היא מסירה בעדינות את זנב החולצה שלו מהמכנסיים ופותחת את שני הכפתורים הנותרים, מביטה בעיניי כשהיא פותחת את חולצתו.

דניאלה מלטפת בעדינות את פניו של מארק ואז מנשקת אותו. ככל שהנשיקות שלהם הופכות נלהבות ואינטנסיביות יותר, אני מתרגש. ואם לשפוט לפי הבליטה במכנסיים של מארק, גם הוא נהיה מגורה.

דניאל משחרר את מכנסיו ומתחיל להסיר אותם. "אלה חייבים ללכת," היא אמרה.

אני יושב מהופנט כשדניאל מושכת את מכנסיו של מארק עד לקרסוליו, ומשאירה אותו שוכב רק בתחתונים ובחולצה הפתוחה. ולחשוב שרק לפני כמה חודשים קצרים התרחיש הזה היה בלתי נתפס, מלבד בפנטזיה. הכל התחיל לילה אחד כשצפינו בסרטון פורנו של סצנה של אישה עם שני גברים. נראה היה שהאישה ממש מתעסקת בזה, לא רק עוברת את העניינים. הסצנה הייתה טובה מאוד עם הרבה נשיקות, ליטופים וסקס לוהט. הסצנה התרחשה כאשר בחור אחד מוצץ את חזה בעוד השני ירד עליה. ואז האישה מצצה את אחד הגברים תוך שהיא לוקחת את השני מאחור. הם החליפו עמדות והיה ברור שהאישה באה כמה פעמים. הסצנה הגיעה לשיא כשהיא שוכבת על גבה כשבחור אחד כורע מעליה, מלטף את איברו עד שהגיע על פניה ובפיה. שניות לאחר מכן הבחור השני שזיין אותה משך החוצה וירה במטען שלו על כל שדיה. הסצנה ממש הדליקה את דניאל והזדיינו כאילו לא דפקנו שנים.

לאחר מכן, דניאל סיפרה לי כמה היא נדלקת מצפייה בשלישייה והציעה שלא היה אכפת לה להיות האישה הזאת בסרטון. וואו. ניצלתי את ההזדמנות להציע שאם לא יהיה לי אכפת לראות אותה עם גבר אחר, או גברים. באופן מפתיע, היא אמרה שהמחשבה מושכת למדי; זה היה משהו שהיא תשקול בנסיבות הנכונות.

דיברנו שוב כמה פעמים במהלך החודשיים הבאים. דניאל עדיין הייתה פתוחה לרעיון, אבל ככל שדיברנו על זה יותר היא דאגה לדיסקרטיות, ניקיון ומחלות, אז ידעתי שמיטת זר אינה אופציה. ובכל זאת, הפתיחות שלה גרמה לי לבחון אפשרויות אפשריות. עשיתי קצת מחקר ולמדתי שמלווי גברים ממפעלים נחשבים הם דרך בטוחה ופרטית לחיות את הפנטזיות של האדם. הם מקצועיים, נקיים, דיסקרטיים והכי חשוב נקיים ממחלות. יתר על כן, אין צורך בניחושים כי הם יודעים בדיוק מה הלקוח רוצה.

כעבור שבועיים צפינו באותו סרטון ובאותו סצנה וכמו קודם, דניאל התלהבה מאוד. בעודי במיטה סיפרתי לה על המחקר שלי על שירותי הליווי ודניאלה הסכימה שזו יכולה להיות אפשרות. אמרתי לה שהתקשרתי לכמה ומצאתי אחד שמתאים לזוגות וממוקם במקום בו נופשנו בעוד שבועיים. דניאל נתנה לי את ההזדמנות לחקור את זה עוד יותר.

למחרת התקשרתי לשירות והתקבלתי בקול ידידותי. האישה שאלה אותי כמה שאלות כלליות במה אני מעוניין, ואמרתי לה. לאחר מכן היא חינכה אותי על המקצועיות של המלווים שלהם. הנציג אמר לי שלכל מלווה יש מסמכים רפואיים עדכניים כדי להוכיח שהם נקיים ממחלות ושכל המפגשים הם דיסקרטיים. שוחחנו בדיוק על מה שדניאלה ואני רצינו. הנציג ציטט לי את התעריפים והמליץ על מלווה בשם מארק. היא אמרה שלמארק יש ניסיון עם זוגות והוא יתקשר אליי כדי לברר את הפרטים. מיהרתי הביתה לעדכן את דניאל ולמרות שהיא לא הבטיחה כלום, היא הסכימה שאדבר עם המלווה.