דניאל הלוהטת – חלק ב

מארק התקשר למחרת אחר הצהריים בדיוק כמו שחשבתי כשהזמנתי דירה דיסקרטית בחולון . בדקנו את השאלון שלי והוא אמר לי שהוא סיפק שירותים דומים. מארק אמר שהוא היה פנוי בשבוע שתוכנן להיות בעיר אבל רצה לפגוש שנינות אותנו לפני המפגש בפועל; הפרוטוקול שלו. לדבריו, פעולה זו נותנת לו את ההזדמנות לסקור את כללי העיסוק והציפיות הבסיסיים שלו.

יצאנו לחופשה ביום ראשון הבא, וזמן קצר אחרי שהגעתי לאתר הנופש, התקשרתי למארק. נתתי למארק את הכתובת שלנו והוא אמר שהוא יגמר בסביבות השעה שש. דניאל ואני הרגנו שעה בערך כשהלכנו לסופרמרקט כדי לרכוש את המצרכים שלנו לשבוע. כשחזרנו שמנו את המצרכים וניקינו. פעמון הדלת צלצל בדיוק בשש. הלב שלי דפק כשפתחתי את הדלת ומצאתי בחור צעיר גבוה ונאה בצד השני. מארק נכנס, לחץ את ידי והציג את עצמו. מארק לא יכול היה להיות בן יותר מעשרים ושבע או עשרים ושמונה. הוא היה בכושר עם שיער גלי כהה ועבה ועור פנים כהה ושזוף מתאים. אין ספק שדניאלה תמצא אותו מושך.

הובלתי את מארק על פני המטבח אל הסלון, שם ישבה דניאלה על הספה. כשדניאלה ראתה את מארק לראשונה יכולתי לומר מיד שהיא אהבה את מה שראתה, ועל סמך הבעת פניו של מארק, הוא גם היה מרוצה, ולמה לא? דניאלה היא אישה מושכת מאוד בגיל העמידה עם עיניים חומות כהות ויפות וחיוך נפלא. למרות שנשאה כמה קילוגרמים מיותרים, לדניאלה יש גזרה חטובה ורגליים מגוונות. לאחר לחיצת ידיים, מארק ישב לצד דניאל על הספה. ישבתי מולם.

למארק יש חיוך ממש נחמד וידע איך להשתמש בו. היה לו טוב לגביו עם התנהגות אדיבה ועדינה. לאחר שסירב בנימוס למשקה, מארק ניגש מיד לעניינים.

דניאל זינקה מהספה כדי לקבל את פני האורח היפה שלנו. הם לחצו ידיים והתיישבו עם מארק יושב לשמאלה של דניאלה.

"אני מעריך שהקדשת מזמנך להיפגש. אני תמיד נפגש עם זוגות מראש כי אני רוצה לוודא ששניכם מרגישים בנוח עם מה שיקרה כאן".

הוא הביט בדניאלה כדי לקבל תגובה. דניאל הנהנה. ואז מארק הביט בי. "ואתה," מביט בי. האם אתה ודניאלה דיברתם על זה?"

"כן יש לנו, מארק."

"בסדר. אני הולך להיות מאוד ישיר כי אני רוצה להגדיר את הציפייה הנכונה. אני רוצה לוודא ששניכם בסדר עם פאקינג דניאלה."

וואו, זה היה ישיר, "כן, אנחנו מבינים," אמרתי כשדניאל הנהנה בהסכמה.

"זה חשוב כי אתה אף פעם לא יודע איך תגיב. אז רק כדי להיות ברור, דניאל ואני הולכים לזיין אחד את השני לפניך, וטוב לך עם זה?"

הנהנתי ואז הוא הסתכל על דניאלה לתגובה.

"כן, דיברנו על זה באריכות וזה מה שביל ואני רוצים", אמרה.

מארק חייך ופנה אלי שוב. "רק כדי שיהיה לנו ברור עכשיו, דניאל ואני הולכים לעשות סקס, והרבה מזה. אני הולך לזיין אותה כמה פעמים, בכל תנוחה שהיא רוצה. אני הולך לרדת עליה , אם זה מה שהיא רוצה, והיא הולכת למצוץ לי את הזין, אם זה מה שהיא רוצה. היא תבוא כמה פעמים ואתה תשמע אותה גונחת כמו שלא שמעת קודם, יותר ממה שהיה לה אי פעם איתך."

הוא בהה בי ישירות. "אני מבין."

"תאמין לי. עשיתי את זה מספיק כדי לדעת שלראות את אשתך נהנית מגבר אחר יכול לעשות בך תעתועים. מה שמדליק אותך בראש שלך עשוי להיות שונה מאוד מהמציאות. אתה עלול לפקפק ביכולת שלך ובביטחון שלך, לפקפק במידת ההתאמה שלך כמאהב והאם היא תהיה מה להיות שוב עם גבר אחר. אתה מבין מה אני אומר לך."

"אני כן, כן."

"יש לך הסתייגויות?"

"אין," אמרתי בעודי מסתובב לדניאלה שחייכה בביישנות.

לאחר הפסקה קצרה מארק המשיך את האמור בחיוך "אני מתנצל על היותי כל כך ישיר, אבל אני צריך לוודא ששניכם מבינים את שלל הרגשות שסביר להניח שתחוו מחר בלילה."

"בטח, אנחנו מבינים," אמרה דניאל.

לאחר מכן קם מארק. "אם למישהו מכם יש מחשבות שניות לגבי מחר, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אליי ונוכל לבטל."

"נשמע הוגן," אמרתי.

מארק התיישב בחזרה והחזיק את ידה של דניאלה. הוא הביט עמוק לתוך עיניה של דניאל ובחיוך גדול אמר, "אז הנה איך אני מתגלגל. ראשית, אני אלך אחריך. אנחנו יכולים ללכת מהר או לאט ככל שתרצה ולעשות מה שאתה רוצה, בסבירות גבוהה. כמובן."

הוא הביט בי. "אני לא רוצה להעליב אותך אבל יש לי סיבולת מדהימה," הוא אמר בצחוק, ואז הביט בחזרה בדניאלה. "אני יכול להבטיח לך שתהיה מרוצה."

"עכשיו לכמה כללי יסוד. אחד, אני לא עושה דברים עם בחורים. זה לא הקטע שלי." כשהביט בי, הוא המשיך. "אם אתה רוצה להשתתף זה בסדר אבל רק שיהיה ברור, אני אהיה רק עם דניאל ודניאלה".

"אין בעיה לה, מארק," אמרתי.