כיצד ליטול סיאליס?

איך לוקחים סיאליס? הרופא שלכם יסביר כיצד עליכם ליטול סיאליס. הם גם יסבירו כמה לקחת ובאיזו תדירות. הקפידו לעקוב אחר הוראות הרופא שלכם.  צורות אחרות של סילדנפיל (התרופה הפעילה בויאגרה) מגיעות בחוזקות אחרות, כמו 20 מ"ג. אבל ויאגרה מגיעה רק בשלושת החוזקות המפורטות לעיל.

מתי לקחת סיאליס? יש ליטול סיאליס רק בעת הצורך, כשעה לפני קיום יחסי מין. אין צורך ליטול אותו באופן קבוע בכל יום. שוחחו עם הרופא שלכם על כמה זמן לפני סקס אתם צריכים לקחת סיאליס. יתכן שסיאליס יכול להתחיל לעבוד תוך 30 דקות לאחר נטילתו. אבל לפעמים, יתכן שיחלפו עד 4 שעות עד שהתרופה תפעל. בכל מקרה, אין ליטול סיאליס יותר מפעם אחת ביום. הרופא שלכם לא ימליץ על מינון הסיאליס שלכם לפי משקל. אבל הם עשויים להמליץ על מינון נמוך יותר של התרופה אם אתם מבוגרים מ-65 שנים. הסיבה לכך היא שיש לכם סיכון מוגבר לתופעות לוואי בהתחשב בגילכם. כך, למשל, המינון עבור אדם בן 70 עשוי להיות 25 מ"ג לפי הצורך, במקום 50 מ"ג לפי הצורך.

מה אם אני מתגעגע למנת סיאליס? אתם תיקחו סיאליס רק לפי הצורך, כשעה לפני קיום יחסי מין. אז אתם לא צריכים לקחת את התרופה על לוח זמנים יומי. אם שכחתם ליטול מנה לפני קיום יחסי מין, קחו אותה ברגע שאתם זוכרים.

האם אצטרך להשתמש בויאגרה לטווח ארוך? אם סיאליס עובד בשבילכם, סביר להניח שהרופא שלכם ימליץ לכם להשתמש בו לטווח ארוך, לפי הצורך לתסמינים שלכם.

באיזו תדירות אני יכול לקחת סיאליס? האם אני יכול לקחת את זה כל יום? יש ליטול סיאליס רק לפי הצורך לפני פעילות מינית. אתה יכול לקחת את זה כל יום, במידת הצורך. אבל אתה לא צריך לקחת ויאגרה יותר מפעם אחת בכל יום. שוחח עם הרופא שלך על התדירות שבה אתה יכול לקחת תרופה זו. אם יש לך מצבים בריאותיים מסוימים, הרופא שלך עשוי להמליץ לך לקחת ויאגרה בתדירות נמוכה יותר.

האם ניתן ללעוס סיאליס, לכתוש או לפצל? לא ידוע אם זה בטוח ללעוס, לכתוש או לפצל טבליות ויאגרה. אם אתה מתקשה לבלוע טבליות ויאגרה, דבר עם הרופא או הרוקח שלך.

האם עלי לקחת סיאליס עם אוכל? אתה יכול לקחת סיאליס עם או בלי אוכל. אבל נטילת תרופה זו על בטן ריקה עשויה לעזור לה לעבוד מהר יותר. נטילת זה עם ארוחה עשירה בשומן עשויה לגרום לזה לעבוד לאט יותר.

כמה זמן לוקח לסיאליס לעבוד? ברוב האנשים, סיאליס פועל תוך שעה אחת לאחר נטילתה. אבל אצל חלק מהאנשים, זה יכול להתחיל לעבוד כבר 30 דקות לאחר נטילתו. אצל אנשים אחרים, העבודה עשויה לקחת עד 4 שעות.